Новорічне свято

24 груд. 2018
1-7 класи

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей, тому наша школа намагалась якнайкраще підготуватись до цього свята та провести його. Дід Мороз, Снігуронька, Лісова фея, Сніжинки, танцювальні ансамблі…ось кого можна було побачити у святково прикрашеній залі під час заходу. Учні молодшої, середньої та старшої ланки створили справжнє новорічне диво, змогли створити святкову атмосферу тепла, затишку, радості, приємного очікування Нового року. Кожен артист, виступаючи, дарував глядачам частинку своєї душі, тепло свого серця.
Просто неймовірним був дебют наших першокласників, які, під керівництвом вчителя, створили танець новорічних ялинок. Уже досвідченіші четверокласники теж подивували кожного своїм святковим виступом. І, звісно, справжню насолоду глядачам принесла гра старших учнів, які, використовуючи свою акторські здібності, створили справжнє новорічне дійство.

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР