Новий рік у дошкільнят

24 груд. 2018
Новорічне свято

З настанням Нового року, всі ми очікуємо свята, казкових чудес, веселощів, сміху, подарунків і радості. Особливими є новорічні заходи для дітей. Адже саме новорічні свята дарують виконання їх найзаповітніших дитячих мрій і бажань. А неповторну атмосферу чарівної казки дарують – радість від святкових карнавалів, мерехтіння вогників на ялинці, чудові подарунки від Дідуся Мороза та Снігуроньки.

Такою новорічною казкою стали для дітей нашого садочка новорічний ранок, який відбувся 24 грудня 2018р. у дошкільному підрозділі Полянського НВК, приготовлений  вихователями Скрипник Г.С. та Крицюк  Ю.І.

Малюки у різноманітних костюмах:сніжинок, зірочок, ведмедиків, гномів, сніговичків, білочки, Білосніжки, Нового року, Діда Мороза, а також Королеви Року, затамувавши подих, мандрували стежками часу, зустрічаючись з героями казки і звичайно Дідом Морозом та Снігуронькою. Вони з радістю розповідали вірші, танцювали, співали. Ніхто з присутніх в залі батьків, вихователів, вчителів і дітей не був осторонь. Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз та Снігуронька роздали малюкам солодкі подарунки.