Тиждень права

17 груд. 2018
Всеукраїнський тиждень права

Тиждень право-виховної та право-освітньої роботи у Полянському НВК

З метою реалізації Національної програми правової освіти населення, виховання громадян у дусі поваги до закону, а також пропаганди правових знань з 10 по 17 грудня 2018 року в рамках проведення Тижня правових знань, відбулася тематична лінійка на тему: «Обов’язки та права - усьому голова» .
Під час проведення тижня право виховної та право освітньої роботи учнів було ознайомлено із Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Право і закон». Одна з цілей проекту – підвищити юридичну грамотність українських громадян, а його основною метою є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. Також було організовано зустріч із працівниками поліції на якій учні дізналися про свої права та обов’язки громадян України. Вихованці НВК долучилися до випуску стіннівок на правову тематику за що були нагороджені грамотами.

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР