Військово-патріотичне виховання

16 трав. 2024
Учні отримали багато знань

Військово-патріотичне виховання є дуже важливим і актуальним завданням, особливо в час війни. Кожен повинен розуміти значення національної безпеки, відповідальності перед своєю країною. Важливо сприяти формуванню моральних цінностей, таких як справедливість, чесність, мужність і дисципліна. Саме ці цінності є основою для творення сильної та єдиної нації, здатної протистояти будь-яким викликам.
14 травня 2024 року на базі ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І-III ступенів» відбувся семінар-практикум на тему:
«Практична спрямованість уроків Захисту України та фізичної культури в процесі здобуття життєвих компетентностей».
Під час навчально-тренувальних занять учні 11 класу Полянського ОЗО вдосконалювали практичні навички на таких локаціях:
- Смуга перешкод.
- Збирання та розбирання АК.
- Медична допомога.
- Таборування.
- Тренування по запуску дрона.
Учні отримали багато знань щодо дій солдата в бою.Кожен зрозумів значення національної безпеки та відповідальності перед своєю країною.
Бажаємо майбутнім випускникам не втрачати дух патріотизму, віри в ЗСУ, в перемогу над ворогом, у щасливе майбутнє України.
Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу та віримо в подальшу плідну співпрацю на благо України!
Разом Ми сила!
Слава Україні!