Тиждень

13 вер. 2019
Фізичної культури і спорту

З  9 по 13 вересня у нашому закладі проводився традиційний тиждень фізичної культури і спорту. В рамках тижня було проведено спортивні змагання за участю як учнів так і вчителів.

10 вересня між учнями 5 та 6 класу були проведені спортивні змагання «Веселі старти». Змагання були цікавими, насиченими, веселими. Перемогу здобули учні 6 класу, але всі залишились задоволеними.

11 та 12 вересня між збірними учнів 10, 11 класу та командами вчителів провели першість закладу з паркового волейболу. Приємно від значити як учні  так і вчителі показали хорошу ігрову та фізичну підготовку.

В п’ятницю 13 вересня пройшли заключні змагання з міні-футболу між учнями 7-9 класів де приймали участь змішані команди. Змагання проходили в запеклій боротьбі ніхто з команд не хотів поступатись, але переможець нажаль один.

Команди переможці та призери отримали грамоти на подарунки. Також в рамках тижня був проведений конкурс стіннівок та малюнків.

Виконавець:  А.І. Долгий

вчитель фізичної культури