29 лист. 2018
Міс та містер професійність

КОНКУРС «Міс та містер професійність».

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар’єрного і професійного зростання. Необхідність організації ефективного професійного консультування, спрямованого на допомогу підліткові в цьому, відповідає суспільним і особистісним вимогам, робить цю проблему надзвичайно актуальною. Правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення, забезпечує всебічний розвиток особистості, сприяє здійсненню життєвих планів. Складність ситуації вибору професії пояснюється її двоїстістю: з одного боку, об’єкт вибору – світ професій з дуже широким спектром різноманітних характеристик, з другого – суб’єкт вибору професії – особистість з усіма її якостями. Особливо гостро проблема правильного вибору професії стоїть перед молоддю, коли формуються і визначаються професійні наміри людини. Право людини на вільний вибір професій в нашій країні розширює можливості молоді в професійній структурі суспільства. Професійне самовизначення у психології розглядається як найбільш значимий компонент професійного розвитку особливості, а також як критерій одного з етапів цього тривалого і складного процесу. Завершується він тільки тоді, коли в людини сформується позитивне ставлення до себе як суб’єкта професійної діяльності. Тому свідомий вибір професії виступає показником сформованості професійного самовизначення і переходу його у нову фазу професійного розвитку. Цей показник є основним критерієм ефективності роботи з профорієнтації в шкільний період.

29 листопада 2018 року за ініціативи  Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  в районному Будинку культури було проведено конкурс « Міс та містер професійність» який проходив у таких етапах:

Перший етап – «Заяви про себе. Особисте представлення».

Другий етап – Домашнє завдання – «Робочі будні»

Третій етап – Реклама майбутньої професії.

Четвертий етап – Хвилина слави. Демонстрація власних вмінь і здібностей.

П’ятий – Дизайнерське мистецтво. Демонстрація змодельованого одягу для роботи.

Вихованці Полянського НВК,члени шкільного лісництва « Лісова казка» Мельник Роман, учень 10 класу та Дудка Діана, учениця 11 класу  під керівництвом заступника директора з виховної роботи Л.М.Піц та педагога-організатора С.В.Мельник, взяли участь у даному конкурсі, де представили професію працівника лісового господарства. Учні висвітлили головні завдання даної професії: відтворення і збереження лісів для теперішніх і  майбутніх поколінь,переконуючи журі, глядачів та всіх присутніх, що лісова справа  - одна з незвичайних, небезпечних, непередбачуваних і відповідальних занять.

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР