Зустріч юних лісівників Полянського учнівського лісництва з лісівниками Буковини

9 вер. 2018

6 вересня 2018 року на базі ДП «Хотинське лісове господарство» відбувся виїзний семінар   «Лісовідновлення та догляд за молодняками»,  за участю начальника, головних спеціалістів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, директорів держлісгоспів, держспецлісгоспів АПК області, керівників виконавчої та представницької влади Хотинського району та Клішковецької ОТГ  в якому взяли участь вихованці Полянського учнівського лісництва «Лісова казка».

Учні Полянського НВК, вчителі, начальник відділу освіти Клішковецької ОТГ Вілянська Л.І. радо зустріли гостей но порозі навчально – виховного комплексу. Лісівники відвідали кабінет лісового господарства, де вихованці учнівського лісництва ознайомили гостей з напрямками роботи учнівського лісництва.  Та радо поспілкувалися з лісівниками області, обговоривши проблеми та перспективи лісівничої галузі нашого краю.

Лісівники – часті гості  нашого навчального закладу. Вкласти зернину любові у дітях до навколишнього світу через знання про ліс, вплив його тих чи інших процесів на здоров’я й життя людини – почесна й потрібна місія працівників лісового господарства. Крім того, такі зустрічі мають багатобічний результат, адже діти обмінюються думками зі своїми батьками, друзями, відтак відбувається активне обговорення важливості бережливого ставлення до лісів у широких колах, тож є сподівання, що в майбутньому хтось із вихованців учнівського лісництва  обере  професію лісівника.

Керівник учнівського лісництва Мельник Д.С.