ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ

16 лют. 2024
Зустріч із воїном.

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ
Сьогодні у стінах нашого закладу відбулася тепла зустріч із воїном - земляком Рибаком Олександром Олександровичем,колишнім випускником школи.Він прийшов у відпустку з передових позицій Донецької області та знайшов час і бажання зустрітися з нашими учнями та вчителями.
Під час зустрічі  здобувачі освіти із задоволенням спілкувалися  та фотографувалися із захисником. Він надав настанови нашим учням,що не тільки  на словах треба любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.Подякував за підтримку та волонтерську допомогу Полянському ОЗО.Щирим і хвилюючим було спілкування.Учні зрозуміли, що Олександр Олександрович - людина сильної волі, міцного характеру,справжній патріот України.
Такі зустрічі залишають у молодих душах віру в краще майбутнє нашої Батьківщини і бажання бути схожими на тих, хто захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
Щиро дякуємо нашому Герою за захист, мужність і відвагу. Шанувати воїнів-захисників - це наш
обов'язок.
Щасти тобі наш Герою, повертайся з Перемогою і хай
Бог береже тебе.
Щира подяка усім, хто захищає Україну!!!