6 груд. 2023
збройних сил України

Патріотичне виховання - це сфера Духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.
В.Сухомлинський
6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.
Мужність народжує переможців, а згуртованість - непереможних.
З нагоди даного свята у закладі були проведені «Веселі старти» серед учнів 9-х класів. Учасники змагань отримали багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарний настрій. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.
День був насичений, цікавий та змістовний.Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися та розвиватися!ЗСУ - це щит та меч нашої країни!
Незламні, сильні, мужні, справжні янголи-охоронці!
Слава Збройним Силам України! Слава
Україні!