"Святий Миколай носить форму ЗСУ"

6 груд. 2023
виховний захід

Зимових та Різдвяних свят чекають всі із нетерпінням ,особливо діти .Час іде,змінюється світ.
Одне незмінне - віра в справжнє диво.І вже давним давно, від минулих літ, настає у грудні пора казкова та щаслива - до дітей приходить Миколай та дарує чудові дарунки дітям.
Цього року в Україні святкують 6 грудня ,,День Збройних Сил України'' та ,,День Святого Миколая''.
До цих свят учні 4 класу Полянського ОЗО готувалися з особливою повагою та відповідальністю. Малювали малюнки та писали побажання нашим захисникам та прохання до Миколая,щоб він допоміг захисникам здобути найшвидше ПЕРЕМОГУ !
Було проведено виховний захід до дня Святого Миколая ,,Святий Миколай носить форму ЗСУ''.
Учні чудово показали свої таланти.Свято надало позитивного настрою батькам та гостям.
Ми низько вклоняємося подвигу тих , хто віддав своє життя за Україну , та всім тим , хто несе військову службу , за відданість українській державі!
Дякуємо вам за відданість Україні , за те , що з кожним днем ви наближаєте довгоочікувану Перемогу.Шана і слава захисникам Вітчизни , слава Україні!
Хай береже вас Бог!

Усі реакц