Виставка-конкурс

25 груд. 2023
"Новорічна композиція"

Виставка-конкурс "Український сувенір " та «Новорічна композиція»
3 06 по 26 грудня проходила виставка-конкурс
новорічних композицій "Український сувенір" та «Новорічна композиція».На виставці свої роботи представляли дошкільнята та учні 1-11 класів. Вироби були представлені в найрізноманітніших номінаціях:
«стилізована ялинка», «новорічна композиція», «новорічний вінок», «новорічний букет », «сюжетна композиція » та інші.
Метою і завданням новорічно-різдвяної виставки
є відродження, збереження та популяризації різдвяних традицій, формування естетичного смаку, духовного розвитку дітей, патріотичного виховання підростаючого покоління,пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток
творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.
Кращі роботи були відправлені на ІІ етап де здобули також призові місця.Пишаємося, що маємо настільки талановитих дітей, адже за ними - майбутнє! А майбутнє - обовʼязково переможне!
Вітаємо переможців!!!