Всесвітній день

13 лист. 2023
Доброти

Стало доброю традицією 13 листопада відзначати у закладі Всесвітній день доброти.
    День доброти - чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та зʼєднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою
один до одного.
3 метою ознайомлення учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; формування у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любові і поваги до ближнього; виховування почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися; розвитку творчої уяви, мислення, пізнавальний інтерес у Полянському ОЗО організовано та проведено тематичну лінійку,виховні заходи та години спілкування на теми: «Будьте добрими,коли це можливо…А це можливо завжди!», «Доброту даруй без меж»,інтерактивна гра "Крокуй завжди Дорогою Добра".
    В ході  занять здобувачі освіти зробили висновок: «Будемо добро творити,щоб щасливо в світі жити!»