Спільне засідання

3 трав. 2023
міжшкільних методичних спільнот

Серед густих розлогих лісів Буковини, на Хотинській височині, розкинулося мальовниче село Поляна, в якому живуть чесні працьовиті люди, предки яких завжди жили в злагоді з природою. Сам Бог велів колективу нашої школи бути ініціатором, творцем  примножувачем багатств лісового краю.
     03 травня 2023 року в  ОЗО «Полянський ЗЗСО  І - ІІІ – ЗДО» було проведено заплановане спільне засідання міжшкільних методичних спільнот заступників директорів з виховної роботи,педагогів – організаторів,вчителів географії, історії,інформатики,математики,бібліотекарів,практичних психологів та соціальних педагогів, вчителів  1-2 класів,вихователів ЗДО Клішковецької  ТГ.
      Спільне засідання міжшкільних методичних спільнот педагогічних працівників Клішковецької територіальної громади пройшло у вигляді освітнього івенту: "Впровадження наскрізної програми екологічної освіти учнів в умовах розбудови Нової української школи»". Питання екологічного виховання в нашому закладі  поставлено на високому рівні. Над ним  працює  весь  колектив.
     Гостей радо зустріли батьки, вчителі, вихованці та продемонстрували усім присутнім візитку з історії  минулого та сучасне школи з її досягненнями, яку підготували Сніжана МЕЛЬНИК, педагог - організатор та Людмила ПІЦ, заступник директора з виховної роботи.
     У рамках проведення освітнього івенту учасники зібрання мали можливість відвідати низку уроків, занять  «Галерею педагогічних ідей» на яких педагогічні працівники нашого закладу:Ольга МЕЛЬНИК,Юлія БАЛАХТАР, Сніжана МЕЛЬНИК,Дмитро МЕЛЬНИК, Роза БРАНАШКО,Василь МАЗУР,Тамара БАЛАХТАР,Наталія ГУЙВАН, Людмила СТРІЛЬЧУК,Галина СКРИПНИК,Ірина ДУДКА, Юлія КРИЦЮК, Наталія ТИХЕНЬКА, Наталія САМАРДАК мали змогу переконати присутніх, що впровадження сучасних інноваційних технологій в освітній процес допомагає ефективно використовувати в процесі роботи  інтелект, підвищити мотивацію до навчання, сприяти кращому засвоєнню навчального матеріалу здобувачами освіти.
     Логічним продовженням над темою роботи освітнього івенту стала екскурсія членів зібрання в  дендрологічний парк «Лісова казка»,підготовлена  Дмитром МЕЛЬНИКОМ, вчителем біології,вчителем – методистом,керівником шкільного лісництва. А ще дуже цікавим моментом пройшло висадження рідкісних дерев у парку гостями свята: клена золотистого, павлонії повстистої, тюльпанового дерева, гібіскуса деревовидного, ліндери вузьколистої, криптомерії японської.
     Заключним акордом зустрічі стали: презентаційний меседж «Волонтери - люди доброї волі!» та агітбригада «Веселка», на яких діти закликали присутніх бути патріотами своєї держави та  турбуватися за майбутнє нашої Землі, які підготували Людмила ПІЦ, заступник директора з виховної роботи, Корнелія БАНАР, вчителька початкових класів  та Наталія ЮРКІВ, вчитель біології, вчитель – методист.
     Переконані, що освітній івент стане у нагоді освітянам громади під час їх діяльності, професійно згуртує їх та вмотивує до нових творчих звершень !

Галина ГУЙВАН, заступник директор з НВР закладу.