Волонтерський рух

1 лют. 2023
"Допомога ЗСУ"

Приорітетним напрямком виховної роботи в сучасних умовах - це виховання громадянина,патріота своєї держави. Саме під таким гаслом продовжує працювати волонтерський рух «Допомога ЗСУ». Цього тижня допомогу для ,наших захисників, готували учні 10 та 8-А класів.
 Учні цих класів, разом із вчителями та працівниками школи, робили моркву-корейку та ліпили вареники, з різними начинками, в шкільній їдальні. Завдяки батькам діти принесли з дому різну консервацію, винігрет, домашню бринзу та запашну домашню випічку.
  Спілкуючись із захисниками, які зараз на передовій, учні з’ясували, що їм зараз вкрай необхідні: рукавиці( теплі і робочі), шкарпетки, кава. Тому на зібрані,здобувачами освіти, кошти були закуплені ці речі. А щоб передати свою любов і турботу закупили,ще цукерки.
  Тільки спільними зусиллями до Перемоги. Все буде Україна!