Декада

13 трав. 2022
Громадянської освіти

В рамках проведення Декади громадянської освіти у Полянському ОЗО проведено такі заходи:

28.04.2022р. у 10  класі  відбулася онлайн-лекція «Історія створення ЄС та європейський вибір України». Із презентацією та доповіддю виступили вчитель історії, Балахтар Ю.С. та вчитель географії, Мельник О.Б. Старшокласники розширювали свій кругозір та знання про країни Європейського Союзу, зрозуміли приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, виховували повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, розвивали прагнення бути свідомими громадянами України.

29.04.2022р. у 1-4 та 5-9 класах класоводами та класними керівниками проведено виховні справи у онлайн форматі, віртуальну подорож – вікенд «Шедеври європейської культури та літератури»,  «Толерантність – головна риса Європейської спільноти», «Спільні цінності, спільні мрії».

Метою такого дійства було: розширити знання дітей про європейські країни; ознайомити з культурою країн Європи; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати навички вільного спілкування; виховувати повагу до народів Європи; гордість за свою країну…

12.05.2022 року заступником директора з ВР, Піц Л.М. та педагогом-організатором Мельник С.В. організовано онлайн-засідання на теми: «Громадяни – основа демократичного суспільства», «Погляд молоді на сучасну Європу та майбутність».

Заходи проведено з метою формування громадянських і соціальних компетентностей, ціннісних орієнтирів з громадянської самосвідомості учнів, підвищення якості національно-патріотичного виховання.

Вик.: заступник директора з ВР Піц Л.М.