21 лют. 2022
День мови

21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Започаткований ЮНЕСКО у 1999 році, цей день став святом національної свідомості, єдності.

Традиційно цього дня  у Полянському ОЗО  нащадки славного народу демонстрували  свою приналежність і причетність до невмирущого джерела нації  - мови.

Учнівським самоврядуванням  організовано та проведено урочисту лінійку з нагоди  Міжнародного дня рідної мови;

Класоводи підготували серед здобувачів освіти 1-4 класів  пізнавальні вікторини, мовознавче лото, спрямовані на розвиток словникового запасу.

Для середньої ланки  вчителі-філологи підготували літературний квест « Чи знаєш ти Україну?»Школярі майстерно впоралися із завданням, продемонструвавши не лише свої знання, а й кмітливість, креативність, уміння логічно мислити й працювати в команді для досягнення успіху.

Організовано бібліотечну виставку

Серед старшокласників  до Дня рідної мови  проведено урок - батл « Битва поколінь».У даній грі здобувачі освіти  показали свою грамотність та обізнаність. Вихованці  зрозуміли, що варто докласти зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, а й розвивалася.