Зустріч випускників. 30 років потому...

3 вер. 2015
зустріч

Забута мелодія дитинства

4 липня 2015 року на базі Полянського НВК відбулася зустріч з випускниками 1985 року. «Забута мелодія дитинства.30 років потому…»,такою була тема вечора. Організували його учні 9 класу на чолі з класним керівником та випускницею цього ж року, Тихенькою Н.Ф.

Під час заходу звучали різні композиції у виконанні дев’ятикласників та гостей, які вдало підібрав та озвучив учитель музичного мистецтва М.О.Мазуряк, а вчитель інформатики ,Мазур В.В., підготував цікаву презентацію на тему : «Шкільні роки не варто забувати».

Особливо цікавими  були виступи випускників, які згадували свої шкільні роки, розповідали про свої долі.Теплі слова звучали з уст першої вчительки Ф.Г.Балахтар. Із гордо піднятою головою виступала класний керівник,Балахтар З.Є.,яка  запам’ятала своїх перших вихованців  розумними,активними, творчими,дружніми учнями,які старанно вчилися та вміли організувати  своє дозвілля.  Вона підкреслила,що по-різному склалося життя кожного випускника і десь там,за межами цього вечора-зустрічі вирує складне і незрозуміле доросле життя,а у школі все залишилося незмінним,простим і зрозумілим. І тому,попри всі негаразди,потрібно берегти ці спогади,як найдорожчий скарб,адже тільки  тут вік і посада втрачають свою вагу та значення,а живе вічно – велике шкільне братство.

Зі словами вдячності виступила заступник директора з виховної роботи  Піц Л.М.,яка із повагою та теплотою у серці подякувала гостям за те, що завітали до Полянського навчально – виховного комплексу, наголосила , що двері закладу завжди відкриті для випускників  та гостей. Подякувала вчителям, які вклали титанічну працю і не тільки ділилися своїми знаннями,а й виховали покоління свідомих громадян,справжніх патріотів своєї держави.

Заступник директора з ВР Піц Л.М.