Всеукраїнський

13 груд. 2019
Тиждень права

13 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського Тижня права у Полянському НВК відбулася зустріч з Старшим Інспектором з Ювенальної превенції Хотинського відділення поліції, майором поліції Руснаком Олександром    Миколайовичем.

Зустріч розпочали з  правового  виховання. Він  розповів, як саме потрібно поводитись у разі вчинення стосовно них злочинів та правопорушень, та нагадав вихованцям про відповідальність за протиправні дії у випадках, коли правопорушення скоїла сама дитина.

Школярі закладу уважно слухали   та не соромились ставити запитання майорові.

Після завершення зустрічі педагогічний колектив НВК подякували Олександру Миколайовичу за чітку та доступну інформацію, а учні у свою чергу пообіцяли прислухатися до його порад.

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР