Тиждень психології

9 груд. 2019
Толерантне ставлення до всіх учасників освітнього процесу

З  02.12.2019р. по 06.12.2019р. у Полянському НВК проходив тиждень психології.

Тема тижня : «Толерантне ставлення до всіх учасників освітнього процесу».

Розпочався тиждень з лінійки присвяченої Дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими та акції «Веселка настрою», яка проводилась вранці кожного дня. За виборами учнів в закладі переважає зелений колір, що свідчить про раціональне, спокійне ставлення учасників закладу один до одного.

Протягом тижня учні НВК виготовили стінгазети «Світ проти насильства». Також серед учасників освітнього процесу проводилося соціологічне опитування «Вчитель року - 2019». Це звання отримав вчитель математики Мельник Д.Д.

В рамках тижня учні 9 класів взяли участь в квесті «Ми – здорове покоління» на базі Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка.

Класні керівники та класоводи провели цікаві виховні години, бесіди на тему: «Здоров’я – головний життєвий скарб », «Будьмо толерантними», «Посмішка – візитна картка душі», «Будьмо щасливі»!

Тиждень був насиченим та різноманітним. По завершенні тижня найбільш активні учасники нагороджені призами.

Виконавець: соціальний педагог та практичний психолог  Самардак Н.Д.