Міжнародний день людей з інвалідністю

3 груд. 2019
Міжнародний день інвалідів

3 грудня — Міжнародний день інвалідів

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

В селі Поляна дитині з багатодітної сім'ї  Ю.С.Рокачука потрібна допомога.В Полянському НВК навчається п’ятеро дітей з цієї сім’ї.Учні та вчителі закладу також долучаються до акції « Милосордя»  та до Міжнародного дня інвалідів   закликають усіх небайдужих допомогти родині.

У маленького Толі - попереду кілька операцій. Він народився з патологією, яку в народі називають «вовча паща» і «заяча губа». Йому дуже важко їсти, ковтати, не вдається добре вимовляти звуки. Щодня малюк усе більше відчуває, що не такий, як інші дітки, бо ж його миле личко спотворює розщелина.
За словами лікарів, таку ваду найкраще усувати у ранньому віці.

– Коли дивишся на свою кровинку, здається, що серце розірветься від болю. Ми не раз їздили з ним на огляд у Львів. На жаль, аналізи щоразу вказували на незадовільний стан його здоров’я, тому вже кілька разів операцію відкладали. Та не опустили руки, продовжуємо боротися, щоб у синочка було повноцінне життя і щаслива та гарна посмішка, – каже мама трирічного малюка.

У сім’ї Рокачуків восьмеро діток, наймолодші двійнята народилися три місяці тому. Усі вони потребують маминої уваги і батьківської підтримки.

Юрій та Ніна уболівають усім серцем за кожного зі своїх дітей, але найбільше їм болить за Толіка. Час невблаганно минає, синочок росте і з кожним днем усе більше розуміє, що має вади.
Батьки бояться, аби це не вплинуло на його психоемоційний стан, вони так хочуть бачити його здоровим.

Тож усі сили Рокачуки спрямовують на те, аби зібрати необхідні кошти для
усунення вад. Кілька тисяч їм самотужки вдалося відкласти, утримуючи власне господарство. І ось у Чернівцях хлопчика вперше прооперували. Але потрібно ще кілька операцій.

Батьки просять небайдужих допомогти їхньому синочку.
     Хай Бог повертає сторицею добро людям, котрі зроблять їхню дитину щасливою!

Реквізити для допомоги:
картка Ощадбанку
на ім’я Рокачук Ніни Василівни (матір хлопчика).