КОНГРЕС «ЖИВИ, ЗЕМЛЕ» 2018

22 лист. 2018

КОНГРЕС «ЖИВИ, ЗЕМЛЕ»

16 листопада 2018 року Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено обласний учнівський екологічний конгрес "Живи, Земле". Його мета - активізація екологічного руху на Буковині, вивчення стану навколишнього природного середовища і пошук шляхів його поліпшення, а також привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем.

Роботу учасників Конгресу оцінювало компетентне журі в складі науковців Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Буковинського державного медичного університету, фахівців з управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА, Басейнового управління річок Прут та Сірет, Чернівецького ботанічного саду, педагогів Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

Учні Полянського НВК взяли  активну участь у роботі конгресу та зайняли другі місця:

В номінації «Охорона рослинного світу»:

- Ротар Вікторія, учениця 8 класу Полянського НВК  (керівник Мельник О.Б.);

В номінації «Природоохоронні території»:

-  Долга Уляна, учениця 10 класу Полянського НВК (керівник Мельник Д.С.);

Організатори традиційно побажали всім учасникам неодмінно продовжувати в майбутньому свою важливу експериментальну та практичну природоохоронну роботу, перетворювати отримані поразки у власний корисний досвід та пам’ятати, що своєю діяльністю вони вже зробили значний вклад у збереження довкілля.

Вчитель географії

Мельник О.Б.