Учнівське лісництво допомагає лісівникам Клішківського лісництва

8 жовт. 2018
Учнівське лісництво допомагає лісівникам Клішківського лісництва

На базі державного підприємства «Хотинський  лісгосп» діє Полянське учнівське лісництво «Лісова казка». У якому  займаються загалом 75 школярів. І вже традиційно восени лісівники залучають дітей до роботи, водночас розповідаючи про особливості ведення лісогосподарської діяльності та прищеплюючи гарну звичку: любити ліс.

Осінь пора збору насіння.  Юні лісівники активно взяли участь в операції «Жолудь».    Допомогли працівникам Клішківського лісництва у зборі насіння лісового.  Протягом акції вихованцями учнівського лісництва зібрано 300 кг насіння дуба звичайного.

За роботою час промайнув дуже швидко і ми не помітили, що час уже додому. Лісівники подякували за роботу та побажали щасливої дороги.

Операція «Жолудь» проведена вдало!

Керівник учнівського лісництва

Мельник Д.С.