Алея присвячена 100-річчю від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського

1 жовт. 2018

В Полянському НВК  посадили алею присвячену 100- річчю від дня народження  видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

Сьогодні у  Полянському НВК зеленішим стало  подвір’я дошкільного навчального закладу. Вихованці гуртка «Юний еколог» разом з юними лісівниками  закладу в рамках акції «Юннатівський зеленбуд»  посадили алею присвячену 100- річчю від дня народження  видатного українського педагога Василя Сухомлинського. Учнями були посаджені саджанці каштана посівного, ялиці європейської, горобини червоноплідної,  спіреї калинолистої.

Як писав В. Сухомлинський:  «Спілкування з природою повинно проходити у різних формах: через працю, спостереження, творчість, науковий пошук, милування». Першочерговим у екологічному вихованні учнів  - нашого НВК є створення умов, за яких дитина могла б «торкнутися» природи не тільки рукою, а й розумом, серцем і душею. «Маленька людина, в якої відкрилися очі на світ, бачить корінь, стебло, листя і міркує про те, як взаємопов’язані ці частини рослини як єдиного цілого» - сказав великий педагог В.О. Сухомлинський.

Яскраво, цікаво та дуже пізнавально    дошкільнята разом із старшокласниками   садили дерева, розпушували землю і обов’язково будуть доглядати за ними, спостерігати за їх ростом і розвитком. А це, в свою чергу, викличе  у них подив і захоплення, бажання більше дізнатись.

А Ви би бачили як раділи діти! З яким задоволенням садили дерева! А поливати саджанці - то виявилось супер-круто!

Керівник гуртків еколого – натуралістичного

напрямку Полянського НВК Мельник Д.С.