День людей похилого віку

1 жовт. 2018
Відвідування вчителів-пенсіонерів

Другий місяць осені починається з особливої дати – першого жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
     Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.
    Милосердя і доброта! Ще із давньоруських часів благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалось допомагати знедоленому і нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого, заступитися за беззахисного чи скривдженого. Цими днями в Полянському НВК пройшла акція милосердя, присвячена Дню ветеранів та людей похилого віку, під час якої загін « Турбота » на чолі з головою ради старшокласників Голик Маргарет вирішили відвідати вчителів-пенсіонерів,людей похилого віку  вдома.
Зібравши невеличкі пакунки, учні розпочали свою акцію. Дітям було дуже приємно це робити. А пенсіонери, не стримуючи сліз, дякували учням за їх добрий вчинок та з усмішкою на обличчі проводжали, бажали і надалі робити тільки добрі вчинки.
     Гарне це покликання – робити добро людям. Тому кажімо більше ніжних слів знайомим, друзям. Нехай комусь завжди стане тепліше.
     Від усього серця бажаємо людям поважного віку миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
Із святом Вас, шановні !!!

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР