Барви осені

28 вер. 2018
Осінній ярмарок

Осінні барви

Щедра осінь знову завітала в Україну і вже цілий місяць повноправно владарює. 28 вересня у Полянському НВК відбулося традиційне свято «Барви осені», яке організувала та провела класовод 3 класу, Гуйван Н.С., разом із своїми вихованцями.

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції всіх учнів школи, які приєдналися до даного свята та підготували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі вихованці створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Гості виховного заходу побачили чарівних їжачків з картоплі, кораблі з кабачків, відважних козаків з гарбузів, північних пінгвінів з баклажанів та багато інших цікавих виробів з природних матеріалів. Кожна представлена робота заслуговувала на увагу.

На кінець виступу третьокласники разом із батьками пригостили усіх учнів солодощами.

Результатом даного свята було нагородження учнів закладу  грамотами.

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР