Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

28 вер. 2018
Місячник безпеки

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху. З метою ознайомлення та закріплення знань правил дорожнього руху в Полянському НВК протягом вересня  провели місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» Відповідно до тематики в закладі  проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Спочатку відбулося відкриття місячника  безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»,   на якому була проведена лінійка на тему: «Знай та вивчай правила дорожнього руху!», де  вихованці розповіли про загальні правила дорожнього руху, які повинен знати кожен учень та керуватися ними в житті, а також вихованцями було переглянуто ряд відеороликів на тему: «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!». Бібліотекарем закладу була  представлена виставка тематичної літератури на тему: «Ми пішоходи!» , учнями 1-11 –х класів була організована виставка малюнків на тему: «Пам’ятай та виконуй!», в учнів 7 класу відбулося практичне заняття «Будь уважний на дорозі!». Протягом місячника  класоводами та класними керівниками проводилися  виховні години, години спілкування, бесіди з даної теми.

Класні керівники підготували такі заходи:

1 клас Балахтар Т.Н., бесіда: «Мандрівка дорожніми знаками!»

2 клас Банар К.К., мандрівка: «Країна дорожньої безпеки!»

3 клас Гуйван Н.С., година спілкування: «Ти і твій друг велосипед!»

4 клас Ткач Г.Д., година спілкування: «Правила руху завчи доладу, щоб не потрапити раптом в біду!»

5 клас Тихенька Н.Ф., година спілкування: «Правила поведінки дітей на дорозі!»

6 клас Юрків Н.І., виховна година: «Уважний пішохід!»

7 клас Мельник О.Б., година спілкування: «Про безпеку руху для школярів!»

8 клас Ткач А.І., практикум: «Твоя поведінка на дорозі – запорука твоєї безпеки!»

9 клас Балахтар Ю.С., бесіда: «Безпека на дорозі!»

10 клас Долгий А.І.,  година спілкування: «Ми – учасники дорожнього руху!»

11 клас Мельник Д.Д., тренінг: «Безпека дорожнього руху».

У п’ятницю,21.09.2018 року працівниками національної поліції проведена бесіда з  учнями.

28.09.2018 року  відбулося закриття місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» на тему:  «Ми учасники дорожнього руху!», на якому найактивніші  учні,  були нагородженні грамотами. Варто сказати, що проведення заходів такого характеру в школі є на сьогодні дуже потрібними та дієвими.

Виконавець: Л.М.Піц

Заступник директора з ВР