Вечір-зустріч з випускниками

17 лют. 2018
Зустріч поколінь

17 лютого 2018 року Полянський НВК гостинно відчинив двері, запрошуючи випускників, які закінчили 60, 50, 40, 30, 20, 10 років тому школу у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів. Дух дитинства, бажання обмінятися спогадами про чудову пору життя запросили їх до школи, а ще хотілося зустрітися з тими, хто віддав свої кращі роки юності, хто формував їх свідомість такими потрібними моральними рисами, як доброзичливість, патріотизм, дружба, відданість, чесність, підтримка друга. За кожним классом був закріплений випускний клас. Учні рознесли запрошення випускникам та вчителям на зустріч випускників.

Розпочався концерт з вітального слова директора школи Івасюк Орисі Миколаївни. Її щирі слова про незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі, радість від зустрічі в стінах школи і побажання не забувати про рідну школу.

Для колишніх учнів школи нинішні вихованці закладу приготували святковий концерт.

Після завершення свята усі присутні мали можливість оглянути оновлені приміщення школи та знову відчути себе учнями, побувавши у своїх класних кімнатах разом з класними керівниками.

Заступник директора з ВР        Л.М.Піц